Ngrohes mural pa tuba (shitet)

4 500 LEK

Shitet nga: ari Dje 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet ngrohes dhe ftohes mural pa tuba per sip deri 30m2. Opsion Jonizues per mostharjen e ajrit. Me telekomande per gradimin e temperature. Me kursim energjie eco. Si ne foto. 0695140479
Leaflet
Në fillim