Kondicionere Haier

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: RUSI EN-DEN 29 Sht 14:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Durrës
Krijoni një ambient të freskët për shtëpinë tuaj me kondicionerët Haier☺️⁣  📍Teknologjia Super Inverter⁣  📍Gaz Ekologjik R32⁣  📍Fryrja e ajrit 3D⁣  📍Funksion Self Clean (vetëpastrim)⁣  📍3 vite garanci⁣  📍Cilësi e garantuar !⁣ 
RUSI EN-DEN
RUSI EN-DEN shpk është një nga kompanitë që operon me sukses në tregun e materialeve hidrosanitare, hidraulike, sistemeve të ngrohjes e ftohjes, elektrikeve dhe bojërave. Fokusi dhe strategjia e kompanisë RUSI EN-DEN është cilësia maksimale. Aktiviteti ynë ka nisur në fillim të viteve xxxx dhe është rritur vit pas viti me hapa të mëdhenj. Ka qenë një kënaqësi bashkëpunimi me klientët tanë .Kemi rritur gamën e produkteve duke qenë gjithmonë besnikë në cilësi. Bashkëpunojmë me partnerë prestigjozë nga Italia, Gjermania e shumë vende të tjera të Evropës, produktet e të cilëve janë të çertifikuara dhe konform normave e direktivave të Komunitetit Europian. RUSI EN-DEN vlerëson kërkesat dhe mendimet e klineteve dhe kenaqja e tyre është prioriteti ynë.Tashmë jemi pranë jush në kohë reale , ne çdo qytet të Shqiperisë dhe me gjërë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
L17 Rruga Vellazerimi Durres, Albania Tregoje në hartë
672084868
http://rusien-den.com/
RUSI EN-DEN
672084868


WhatsApp:
0672084868
Leaflet
RUSI EN-DEN
Panel Diellor 0 LEK
Pulsant per kasete tualeti 0 LEK
Furre cilesore ne shitje 0 LEK
Kondicioner inverter 0 LEK
Në fillim