Kondicioner portativ delonghi 9800 btu

300 EUR

350 EUR

Shitet nga: Un Sot 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Kondicioner portativ 9800 btu per ambiente te ndryshme,marka delonghi pinguino i pajisur me tubat perkates dhe telekomande,pothuajse i paperdorur.
Leaflet
Në fillim