Kaloriferi

Shitet nga: Florenc 10 Tet 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 710 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet kalorifer I markes work, gjendja shum e mire Pune, 3 muaj I perdorur. Shum I mire per ngrohje dhome per femijet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim