Kaldaja me pelet

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Meshkurti sh.p.k 15 Dhj 13:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Ekologjike,ekonomike dhe funksionale jane karakteristikat qe pershkuruajne prodhimin me te ri te “MESHKURTI”.
• E thjeshte ne perdorim ,
• Mundesi programimi ditore dhe javore.
• Fuqi te rregullueshme deri ne 5 niveleMeshkurti sh.p.k
Pajisje profesionale per Bare,Restorante,Fast Food,Piceri,Pasticeri,Akullore,Supermarkete
Visit our store page
Autostrada Tiranë - Durrës km 27 S. Z Xhafzotaj Rrashbull 2021 Durrës , Albania Show on the map
+355666000686
https://www.meshkurti.com

Katalogu i Kaldajes me Pelet

Meshkurti sh.p.k
+355696000686
Meshkurti sh.p.k
BANAK BARI 600 000 LEK
Pajisje per kuzhina profesionale -
OFERTE Kase pagese marketi 100 000 LEK
Banake akullore profesional -
Në fillim