Shitje montim servis kondicioneri inverter

12 EUR

Shitet nga: ERNOLD 15 Maj 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Noldi Klima ofron shitje montim servis dhe garanci per kondicioneret. Markat me te mira te sistemeve te kondicionimit. Kondicionere inverter per shtepi banimi dhe ambjente biznesi .
Tel . 0698930449
Email. Tanushiernold@gmail.com
Leaflet
Në fillim