Kondicionere te madhesive te ndryshme.

300 LEK

Shitet nga: ERNOLD Dje 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ofrojme montim dhe shitje te sistemeve te kondicionimit .
Kondicioner 12 000 btu
Kondicioner 18 000 btu
Kondicioner 24000 btu
Kondicioner kollone . Kanalore dhe tavanore .
Sisteme te te gjithave modeleve .
Per me teper ju lutem tel .0698930449.
Leaflet
Në fillim