Mitsubishi MSZ/MUZ-HJ60VA 24btu

Shitet nga: Mitsubishi Sot 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Mitsubishi
super condizioner... 24 btu invereter
super mallll. Made in Tajlande
super cmim....me i lire ne te gjithe shqiperine.
garanzia 3 vjet

Nr cel: 0694882445
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim