Mitsubishi 12 btu inverter MSZ/MUZ-HJ35VA

Shitet nga: Mitsubishi Sot 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 8 770 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

549 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Mitsubishi
super condizoner.....super cmim!!!

Nr Cel:0694882445
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim