Kondicioner

Shitet nga: dorian 02 Pri 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Midea
Shiten 2 kondicioner lokali ne gjendje pune pak fare te perdorur po thuajse se te rinje shiten per arsye mbyllje lokali
Marka :midea
Cemimi 2 miljon lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim