2 Kondicioner

Shitet nga: dorian 04 Pri 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Midea
Shiten 2 kondicioner pak te perdorur gati te rinje shume cilsore
Marka midea
Cemimi 2 miljon lek pak i diskutushem
Tel 0695862901
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim