MIDEA INVERTER 12 000 btu A+++ Gaz R32

Shitet nga: Midea Sot 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 6 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Midea

Kondicioneri Midea është një zgjedhje e shkëlqyeshme për hapësirën tuaj me cilësi të ndërtimit dhe karakteristika të pazgjidhura. Ka një jonizues për të pastruar zonën tuaj të baktereve dhe mikroorganizmave, një Bio Filter për pastrimin e ajrit, një funksion Followme për të zbuluar praninë në dhomë për të optimizuar funksionimin e saj sipas lëvizjes në dhomë dhe për të rregulluar drejtimin e ajrit . Operacioni turbo mode ju lejon ftohje të shpejtë ose ngrohje dhomë tuaj kur të ktheheni në dhomën tuaj dhe ka një ndryshim të madh të temperaturës. Ajo shoqërohet me garancinë prej 3 vitesh të FG europe për kompresorin dhe 2 vjet për pjesën tjetër të partive.
cmimi i padiskutushem.


NR CEL : 0694882445
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim