Shes kondicioner IDEACLIMA 65000btu

Shitet nga: Eno 04 Korr 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Idea
Shes kondicioner IDEACLIMA 65000btu SHUME SHUME PAK I PERDORUER , shitet arsyje te mbylljes te bisnesit. Kondicioneri eshte me te gjithe aksesoret. Cmimi 1500euro i DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim