Klima

Shitet nga: neri 26 Jan 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 8 140 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Idea
shes kondicioner ideaclima 60000btu.ka problem me kompresorin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim