Fujitsu multi inverter 9+9+9.24000 btu Classe A+

Shitet nga: Fujitsu Sot 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 999 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fujitsu
Climatizzatore Condizionatore Fujitsu Trial Split inverter serie LM 9+9+12 U.E.24000 btu Classe A++ ATTENZIONE-NON E' IL GENERAL-E' IL FUJITSU+ STREPITOSO OMAGGIO!!!
Ideal per nje apartament deri ne 100 m katror.
Cmimi i padiskutushem.

NR CEL: 0694882445
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim