FUJITSU ΑΒΥG - 24 LVT INVERTER

Shitet nga: fujitsu Sot 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fujitsu
fuijtsu tokesor...super condizioner

0694882445....nr.contaktit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim