Fujisu inverter 24 btu A+++ ofertaaa

Shitet nga: Fujitsu Sot 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 130 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fujitsu
Super condizioner...! Super cmim! Cmimi i padiskutushem!

NR CEL: 0694882445
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim