Fujisu inverter 18 btu A+++ ofertaaa

Shitet nga: Fujitsu Sot 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fujitsu
Super condizioner...! Super cmim! Cmimi i padiskutushem!

NR CEL: 0694882445

Kondicioneri i murit INVERTER
Prodhimi i vlerësuar i ftohjes prej 5.2 kW 17,750 BTU (minimumi - maksimum 3,071 - 18,770 BTU)
Efikasitet me vlerën termike 6.3 kW 21,500 BTU (minimumi - maksimum 2,050-2,500 BTU)
Klasa e energjisë ftohëse A ++
Klasa e energjisë A + ngrohje (Zona e Mesme)
Klasa e energjisë për ngrohje +++ (Zona e nxehtë)
VDES (i ftohtë) 7.1
SCOP (në ngrohje) 4.30 (Zona e Mesme)
SCOP (në ngrohje) 6.30 (Zona e nxehtë)
Konsumi vjetor i energjisë në ftohjen 253 kWh / a
Konsumi vjetor i energjisë në ngrohjen 1563 kWh / a (Zona e Mesme)
Niveli i zhurmës së brendshme (Low-Med-Hi / 35-40-44-47 dB)
Niveli i zhurmës së njësisë së jashtme 50 dB (A)
Përmasat e brendshme Njësia (Lartësia - Gjerësia - Thellësia / 293 - 790 - 249 mm)
Përmasat e jashtme Njësia (Lartësia - Gjerësia - Thellësia / 542 - 799 - 290 mm)
Pesha e njësisë së brendshme 9.5 kg
Pesha e njësisë në natyrë 33.0 kg
Furnizim me energji elektrike Faza 230V 50 Hz
Burimi i furnizimit me energji elektrike në njësinë e jashtme
Tubacioni - Diametri i lëngut / gazit 1/4 - 3/8 në
Gjatësia maksimale e tubave ftohës 30 metra
Diferenca në lartësi e tubave ftohës 20 metra
Gama e garantuar e funksionimit në -10 ~ +46 ° C
Gama e garantuar e funksionimit në -15 ~ +24 ° C
Lloji ftohës Type R32
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim