KONDICIONER FUJITSU. 18 BTU

Shitet nga: Landi 10 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 520 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Fujitsu
Shitet kondicioner i perdorur ne gjendje shum te mir pune FUJITSU. 18 BTU per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim