Kaldaje me dru dhe qymyr 100kw

1 200 EUR

1 500 EUR

Shitet nga: turi 04 Qer 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Modeli
Aux
Shitet per arsye mosperdorimi eshte ne gjendje te mire asht perdorun dy vjet dhe eshte bler e re ka dhe ujin sanitar per Zona malore asht super
turi
  Online
0673340445
Leaflet
Në fillim