Freskuese e papërdorur

300 LEK

4 000 LEK

Shitet nga: Saimir 19 Nën 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Durrës
Prodhimet
Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi
LG
Modeli
Model Tjeter
E papërdorur asnje dit ne gjendje te mir pune
Leaflet
Në fillim