Lavatrice

Shitet nga: Eleni 17 Jan 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatricw ne gjendje shume te mire. shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim