Publikuar: Gush 04 2022 09:15

ELEKTROSHTEPIAKE te PERDORURA

EUR

Publikuar: Gush 04 09:15
Shikime: 912
Shiten lavatrice tharse robash lavastivilje fura pianura te perdorura ne gjendje shum te mire pune. Te gjitha jan te erdhura nga Gjermania dhe jan te markave te njohura BORCH MIELE AEG SIEMENS LG PANASONIC. etj. Cmimet jane sipas markes. Shesim edhe me shumic.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
912
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0675445405

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione