Lavatrice Whirlpool

Shitet nga: ANDON 25 Gush 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Whirlpool
Modeli: Model Tjeter
Shitet lavatrice Whirlpool ne gjendje te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim