Lavatrice (Makine larese) e pa perdorur

23 000 LEK

Shitet nga: Klajdi 08 Korr 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Makinë larëse Fuego e ideale për të gjitha llojet e rrobave dhe njollave delikate. Çdo detaj është projektuar për të bërë më të lehtë dhe më të sigurt fuksionimin.

Marka : Fuego
Kapaciteti : 6 kg
Dimensionet: 85x60x47cm
Ngjyra : E Bardhe
Tensioni : 220-240 V
Niveli i zhurmës: 59 / 74dB
Klasi i Energjise : A++
Rrotullimet: 1000 rpm
Konsumi i ujit në vit: 9,240L
Bllokim i fëmijëve për të çaktivizuar butonat
Leaflet
Në fillim