Lavatrice

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Aldeos 22 Sht 13:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Lezhë
Ofertat nuk mbarojn tek ne! Per ju studente qe jetoni ne nje shtepi te re zgjidhni nje lavatrice te thjesht ne perdorim me cmim te ulet dhe te lire, ne kemi menduar per juve. Lavatrice Hoobart me kursim energjie 5 kg dhe 800 gjiro vjen per ju me cmim te shkelqyer
Aldeos
Elektroshtepiake dhe pajisje gazi
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Autostrada Lezhe-Tirane km 3 Tregoje në hartë
67 201 8434
Leaflet
Aldeos
Kondicionere 0 LEK
Televizor 0 LEK
Lavatrice 0 LEK
Ene Kuzhine 0 LEK
Në fillim