Shitet Lavatrice Gjermane Zanker Cassic 6 kg .

Shitet nga: fatjon Dje 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK   12 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model tjeter
Shitet Lavatrice Gjermane Zanker Cassic ne gjendje shume te mire pune 6kg . Lavatricja eshte shume e forte nuk ka asnje ndryshkje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim