Lavatrice Zoppas

Shitet nga: Lavatrice 06 Tet 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model tjeter
Shitet lavatrice zoppas 5 kg ne gjendje sh te mire ! Te gjitha serviset te bera ! Eshte ne gjendje pune dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim ! Lavatricja ndodhet ne lagjen 15 Tetori pran shkolles M Dashi ! Shitet pasi kemi mare lavatrice 8 kg ! Per cdo sqarim na kontaktoni cel 0692288645
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim