Lavatrice Okazion 2 dite

Shitet nga: lavatrice 08 Sht 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model tjeter
Okazion 2 dite cmimi 19000leke!!!!!!

Shes lavatrice BEKO 7 Kg, 1000 giro klasi energjis A++ .

E përshtashme per te gjitha hapsirat ku ta vendosni psh : ne banjo ,korridor, ballokon ose kuzhinë.
.Shitet pasi kemi mare lavatrice 11kg !
Eshte ne gjendje pune dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim .

Na kontaktoni per info whatsap ose viber -0676965941 .
Cmimi i diskutuar eshte 19000leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim