Lavatrice Hotpoit -Ariston okazin

58 000 LEK

6 960 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Hyundai Sot 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 6 960 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Fier
Prodhimet
Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi
Markë tjetër
Modeli
Model tjeter
Lavatrice Hotpoint-Ariston 10 kg 1400 Rpm.
Ne gjendje perfekte pune .
! Lavatricja eshte super ekonomike dhe eshte model i ri pa zhurem .
Cmimi eshte i diskutueshem dhe bejme transport kudo !!👍
Per cdo info nr i tel Viber ose Whatcap : 0676965941
Leaflet
Në fillim