Lavactrice + tharese profesionale MIELE

Shitet nga: Martin 21 Tet 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model tjeter
Lavactrice + tharese profesionale MIELE per biznese hotele lanvateri elektronike ne gjendje shum te mir, makinerit kan ardhur nga gjermania, firem gjermane.Nr WhatsApp 00491782484843
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim