makine tharese rrobash

Shitet nga: gerald Sot 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 LEK   150 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model tjeter
shitet tharese rrobash gjermane e perdorur por ne gjendje shum te mire vetem para pak gervishtje..automatike kur rrobat thahen te lajmeron vet. ka kazan te madh.me shum programe.shum cilesore..cmimi 150 mije lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim