🔥Tharese Miele🔥

250 EUR

Shitet nga: SHTËPIA E OFERTAVE 09 Dhj 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 3 700 LEK / muaj

Shitet tharese rrobash e ardhur nga Gjermania teper cilesore e markes Miele per vetem 250€
Per informacion dhe porosi na kontaktoni ne what's up dhe viber
00355686454666
SHTËPIA E OFERTAVE
00355686454666
Në fillim