MIELE THARESE SHITET

Shitet nga: Paisje gjimnastike 30 Sht 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Miele
Shes tharese rrobash te markes Miele.Eshte ne gjendje perfekte.Shitet per arsye mosperdorimi.Cmimi pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim