MIELE WCG 135 WCS 9 kg A+++

Shitet nga: Miele Sot 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 099 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Miele
Super lavatrice,,,,,, super oferte
Nr. Cel. 0694882445
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim