U shit Lavatrice flm merrjep 7 kg.

Shitet nga: Julian 15 Korr 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Ariston
Shitet lavatrice ariston hotpoint 7kg,ne gjendje super te mire me servis te garantuar,me pomp dhe rezistence te sapo nderruar super silent me 1200 xhiro me class energjie A+,shitet per arsye se kemi bler nje me te madhe 9 kg, nr kontakt 0672431018
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim