Lavatrice Ariston

Shitet nga: Lavatrice Hotpoint Ariston 11 Gush 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Ariston
Lavatrice Hotpoint Ariston DIRECT INJECTON RPD1047 DD EU 10 kg 1400 xhiro ne minute .Ne gjendje perfekte pune .
Eshte 6 muaj e perdorur ne menyre super te kujdesshme dhe eshte brenda garancise ! Lavatricja eshte super ekonomike Klasi A+++ dhe eshte model i ri pa zhurem dhe i vitit 2018!
Cmimi eshte i diskutueshem dhe bejme transport kudo !!👍
Per cdo info nr i tel Viber ose Whatcap : 0676965941
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim