Makin tharese rrobash AEG

Shitet nga: Nani 26 Qer 05:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK   15 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: AEG
Ne gjendje te mir pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim