Lavatrice dhe makine tharese

Shitet nga: olsi Sot 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

38 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Bosch
Modeli: Model Tjeter
Shitet lavatrice dhe makine tharese bosch dhe rex plus dy frigorifera per 38,000 leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim