Lavatrice bosch6kg

Shitet nga: Frenki 27 Mar 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Bosch
Modeli: Classic
6 kg 900rpm shitet per arsye mos perdorimi kontaktoni ne nr e tel - 0697398670
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim