Bosch Lavatrice 9 kg seria 8 A+++ Made in Germany

Shitet nga: Lavatrice Bosch Sot 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 10 070 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

630 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Bosch
Modeli: Classic
Super lavatrice,,,,,, me e Mira! Made in Germany

Contakti; 0694882445
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim