Lavatrice Beko

Shitet nga: Lavatrice Ariston Dje 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Beko
Modeli: Model Tjeter
Okazion cmimi 19000leke

E thjesht per tu perdorur nga te gjithe personat!!!

Shes lavatrice BEKO 7 Kg . Punon ne vende me tension
Lavatricja eshte ne gjendje te shkelqyer pa asnje lloj problemi eshte e mbajtur me shume kujdes !
E përshtashme per te gjitha hapsirat ku ta vendosni psh : ne banjo ,korridor, ballokon ose kuzhinë.

E gatshme per cdo prove .

Na kontaktoni per info whatsap ose viber -0676965941 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim