Lavatrice beko

Shitet nga: lavatrice 16 Sht 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Beko
Modeli: Model Tjeter
Okazion cmimi 19000leke bashke me transport!

E thjesht per tu perdorur nga te gjithe personat!!!

Shes lavatrice BEKO 7 Kg me kazan te madh
, 1000 giro\rpm

E përshtashme per te gjitha hapsirat ku ta vendosni psh : ne banjo ,korridor, ballokon ose kuzhinë.

E gatshme per cdo prove .

Na kontaktoni per info whatsap ose viber -0676965941 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim