Lavatrice Beko

Shitet nga: Lavatrice 05 Sht 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

21 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Beko
Modeli: Model Tjeter
Cmimi i diskutueshemshem !!!
Shes lavatrice BEKO ne gjendje pothuaj se te re
7 Kg, 1000 giro klasi energjis A++ qe do te thote se ka konsum minimal te energjise elektrike qe trasformohet ne kursim.
Eshte perdorur shume pak sepse e kemi pasur ne shtepin verore dhe e shesim per arsye mosperdorimi .
E përshtashme per te gjitha hapsirat ku ta vendosni psh : ne banjo ,korridor, ballokon ose kuzhinë.
.
Na kontaktoni per info whatsap ose viber -0676965941 .
Cmimi i diskutueshemshem !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim