Furr picash me 3 kate

Shitet nga: verbas 24 Dhj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 5 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

365 EUR

Komuna: Fier
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
furr picash ,me 3 kate trefazore ,e pa perdorur , e sheq per arsye se mbylla lokalin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim