SOBE GATIMI ITALIANE INOKS

20 000 LEK

28 000 LEK

Shitet nga: altin Dje 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
SHITET SOBE GATIMI 60CM E GJERE NE FOTO INOKS ME 2 Vatra KORENT DHE 2 GAS ME FURRE ME GAS ; TEPER CILESORE DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE .
200mije LEK ;; cel 0692290314
Leaflet
Në fillim