Shitet set inkaso furre dhe pjanure

12 000 LEK

Shitet nga: Servis elektroshtepiake Gerti 31 Gush 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Furre Indesit dhe pjanure me gas dhe me korent ne gjendje shume te mire.
Servis elektroshtepiake Gerti
0693516310

WhatsApp:
0693516310
Në fillim