sobe

5 000 LEK

Shitet nga: toni 08 Sht 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shes sobe gatimi me 2 plitka korenti dhe furre me tave te madhe vetem 5000 leke.
nuk ka cmim tjeter.
flm
Leaflet
Në fillim