Sobe gatimi

10 000 LEK

Shitet nga: Besnik Bara 17 Nën 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shes sobe te madhe gatimi me korent dhe gaz. Ne gjendje shume te mire
Besnik Bara
0685102102
Leaflet
Në fillim