SOBE DHE PJANURE XHAMI 20000

20 000 LEK

Shitet nga: Brah Luis 29 Sht 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Furre exquisit me korent,pjanure xhami me4 vatera plus 2 me zmadhim,20.000 lek, pothuajse e re,e ardhur nga Gjermanija,3 muaj garanci,tel..0683455118
Brah Luis
0683455118
Leaflet
Në fillim